-20%

Акумуляторна батарея Grosser 8А : 20V, 8Аh (G0158)
2 250 ₴
1 800 ₴
- В наявності
- Код: G0158
+380 (50) 966-36-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея від бренду Grosser є потужним та надійним джерелом енергії для вашого інструменту. Завдяки ємності 8А та напрузі 20 вольт, вона забезпечує тривалу роботу без потреби в частих підзарядках. Її можна використовувати з різними моделями інструментів бренду Grosser, що дозволяє заощадити на покупці додаткових акумуляторів. Легка і компактна конструкція батареї робить її зручною у використанні.
Особливості:
- Ємність акумулятора: 8.0 А/г
- Напруга акумулятора: 20 В
- Потужність: 180 Вт/г
- Тип акумулятора: Li-ion
- Підходить для інструментів Grosser
- Легка і компактна конструкція
- Прості у використанні та зарядці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grosser |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
| Напруга | 20 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.95 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Акумуляторна батарея Grosser 8А : 20V, 8Аh (G0158) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴

