-10%

Професійна кутова шліфувальна машина Makita GA 9030 RF 01 : 2400 Вт, 230мм
11 816 ₴
10 645 ₴
- В наявності
- Код: GA9030RF01
+380 (50) 966-36-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кутова шліфувальна машина Makita GA9030RF01 — потужна професійна болгарка з диском 230 мм, призначена для важких будівельних і монтажних робіт. Оснащена двигуном 2400 Вт, антивібраційною ручкою та системою захисту від повторного запуску. Підходить для різання металу, бетону, цегли та шліфування великих поверхонь.
Кутова шліфувальна машина Makita GA 9030 RF 01:
переваги
- Двигун потужністю 2.400 Вт для важкої безперервної роботи
- Неймовірна довговічність
- Чудова система захисту від пилу
- Посилені конічні шестірні редуктора
- Збільшена стійкість до перегріву
- Низька вібрація задньої ручки з м'якою рукояткою для більшого комфорту та контролю
- Поворотна задня рукоятка може зручно встановлюватися для різання або шліфування
- Гумовий буфер на корпусі служить для запобігання подряпинам на оброблювані діти
- Можливість перестановки корпусу редуктора кратно 90 градусів
Кутова шліфувальна машина Makita GA 9030 RF 01:
техничні характеристики
| Споживана потужність при безперервній роботі | 2.400 Вт |
| Кількість обертів | 6.600 хв-1 |
| Шпиндель | M14 |
| Діаметр посадкового місця диска Ø | 22,23 мм |
| Діаметр диска Ø | 230 мм |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 90 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 101 дБ(А) |
| Вібрації: шліфування | 6,0 м/сек² |
| Вібрації: шліфування | 2,5 м/сек² |
| Розміри (Д х Ш х В) | 503 x 250 x 140 мм |
| Вага відповідно до EPTA | 6,5 кг |
Кутова шліфувальна машина Makita GA 9030 RF 01:
комплектація
Бокова ручка для 152539-0
Ключ для контргайки 35 мм 782407-9
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 6600 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Професійна кутова шліфувальна машина Makita GA 9030 RF 01 : 2400 Вт, 230мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 645 ₴





