Топ
-17%

Диск пильний Bosch Eco for Aluminium 305x3,2x30-96T TEX25
1 914 ₴
1 595 ₴
- В наявності
- Код: 2608644396
+380 (50) 966-36-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Bosch Eco for Aluminium 305x3,2x30-96T
Циркулярний диск Bosch Eco for Aluminium товщиною 2,2 мм, діаметром 305 мм, з посадкою 30 мм виконує різ шириною 3,2 мм в алюмінії та пластмасі. 96 зубців форми TCG забезпечують чистий та точний розріз.
Опис пиляльного диска Bosch Eco for Aluminium 305x3,2x30-96T:
- Відрізний круг Bosch Eco for Aluminium з 96 зубами форми TCG призначений розрізати алюмінієві або пластмасові заготовки, роблячи чистий, точний різ шириною 3,2 мм.
- Диск товщиною 2,2 мм, діаметром 305 мм має розмір отвору 30 мм.
Характеристики Bosch Eco for Aluminium 305x3,2x30-96T
Призначення Пластмаси, алюміній Діаметр диска, (мм) 305 Посадковий отвір, (мм) 30 Товщина диску, (мм) 2.2 Кількість зубців 96 Ширина пропилу, (мм) 3.2 Форма зуба / сегменту TCG Країна-виробник товару Китай Комплект 1 шт.Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вид обробки | Чистий рез |
| Діаметр зовнішній | 305 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість зубів | 96 |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Пластик, Дерево, Метал, Алюміній |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Тип призначення | Диск пильний Bosch Eco for Aluminium 305x3,2x30-96T |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 595 ₴
