Топ
-13%

Потужна ручна дискова пила для дерева TEX.AC ТА-01-505: 2400 Вт, коло 200 мм циркулярна пила, 36 місяців TEX25
4 367 ₴
3 795 ₴
- В наявності
- Код: ТА-01-505
+380 (50) 966-36-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Зручність у роботі
Завдяки функції стаціонарного кріплення,зручно використовувати як стаціонарний пиляльний стіл для виконання різних робіт
з розпилювання деревини.
- Робота із заготовками різної довжини.
- Зручне керування розпилом під час роботи.
- Торцовка та поздовжній розпил.
- Можливість створення стаціонарного пиляльного столу.

Торцовка та розпуск деревини
Для виконання робіт із розпускання деревини великої довжини встановлений двигун потужністю 2400 Вт.,, що дає змогу розпилювати деревину завтовшки до 65 мм.
А встановлений розклинювальний ніж запобігає блокуванню пиляльного диска під час розпилювання
заготівки великої довжини, захищає диск від сходження деревини в разі забезпечення рівномірного розпилювання.
- Велика потужність.
- Розклинювальний ніж.
- Робота з заготовкою великої довжини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tex.AC |
| Можливість стаціонарного кріплення | Так |
| Максимальна глибина пропілу | 65 мм |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Паралельний упор | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Вага | 5.8 кг |
| Лазерний маркер | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Максимальна глибина пропилювання | 65 |
| Максимальна кількість обертів | 5800 |
| Тип призначення | Потужна ручна дискова пила по дереву TEX.AC ТА-01-505 : 2400 Вт, круг 200мм циркулярна пила, 36 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 795 ₴






