
Мотопомпа для чистої/брудної води (до 35 мм) SEQUOIA SPP1100D: 4 тактний, 65 куб.м/год, 1100 л/хв, ручний стартер TEX25
17 834 ₴
- Немає в наявності
- Код: SPP1100D
+380 (50) 966-36-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мотопомпа бензинова для чистої та брудної води SEQUOIA SPP1100D
Високопродуктивна само всмоктувальна бензинова помпа SEQUOIA, призначена для перекачування великих обсягів чистої та брудної води з діаметром фракції до 35 мм. Рекомендується використовувати для перекачування води з басейнів, водойм, котлованів та інших місткостей. Мотопомпа оснащена: тихим, надійним 4-х тактним верхньоклапанним двигуном та міцною рамою.
Характеристики:
| Максимальна продуктивність: | 65 куб.м/год,1100 л/хв. |
|---|---|
| Максимальна глибина всмоктування (м): | 8 |
| Висота підйому (м): | 30 |
| Діаметр патрубків: | 3"/75 мм |
| Об'єм оливи в картері двигуна (л): | 0.6 |
| Стартер: | ручний |
| Вага (кг): | 34 |
| Потужність двигуна (кВт): | 5.15 |
| Двигун (см3): | Бензиновий, SQ-4Т-212 |
| Об'єм паливного бака (л): | 3.5 |
Комплектація:
- Мотопомпа у зібраному вигляді
- Ущільнювальні шайби
- З'єднувальні патрубки
- Затискні кільця
- Хомути
- Фільтр грубого очищування для забору води
- Свічковий ключ
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
SEQUOIA™ - сучасний бренд садової техніки з українським корінням. Ми створили асортимент, яким пишаємося та постійно доповнюємо його! Тому, раді представити вам наші товари: мотокоси, пилки, обприскувачі, мотопомпи, снігоприбиральники, аксесуари та олія.
SEQUOIA - САДОВА ТЕХНІКА, ЩО НАДИХАЄ!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 34 кг |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 35 мм |
| Максимальна пропускна здатність | 65 куб.м/год |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Перекачувані середи | Вода з домішками, Каналізаційні речовини, Чиста вода, Технічна вода |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр приєднувального патрубка | 3" |
| Характеристики приводу | |
| Марка двигуна | SQ-4Т-212 |
| Потужність двигуна | 5.15 кВт |
| Об'єм двигуна | 65 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 3.5 л |
| Тип палива | Бензин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Максимальна температура довкілля | 40 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 834 ₴




