
Компресор INTERTOOL PT-0024, 100л, 3х0.75кВт, 220В, 8атм, 415 л/хв, безмасляний, 6 циліндрів TEX25
17 296 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2093
+380 (50) 966-36-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
| Кількість циліндрів | 6 |
|---|---|
| Напруга живлення | 220 В |
| Потужність | 3 х 750 Вт |
| Робочий тиск | 8 атм |
| Обсяг ресивера | 100 л |
| Продуктивність | 415 л/хв |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вага | 76,000 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 296 ₴







